PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Společnost CONTRACTIS s.r.o., založená roku 1999, se specializuje na činnost řízení výstavby, projektování pozemních staveb administrativních, bytových a staveb občanské vybavenosti. Dále zajišťujeme inženýrskou a poradenskou činnost, tedy projednání stavby a konzultace v jednotlivých stupních projektu. Zajišťujeme služby technického dozoru stavebníka v průběhu realizace. Společnost spolupracuje s širokým portfoliem klientů, které umožnilo v minulých letech realizovat rozmanité zakázky v oblasti rezidenční, technologické a zdravotnické výstavby.

Česká projekční a inženýrská společnost hledá vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce

• práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor pod vedením hlavního inženýra projektu

• spolupráce a podpora dalších složek společnosti (řízení výstavby a inženýrská činnost)

• vytváření podnětů v rámci technické a technologické optimalizace projekčního řešení

• přímá vazba na realizaci staveb v rámci výkonu autorského dozoru

• zajímavé projekty od drobných staveb po rozsáhlé areály a komplexy

• využití tvůrčích schopností, zodpovědný a samostatný přístup

Požadujeme

• VŠ vzdělání (možnost i pro absolventy)

• znalost práce v programech AutoCAD, SketchUp, MS Office, Autodesk REVIT výhodou

• znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

• práci na HPP

• pracovní smlouva na dobu neurčitou

• moderní kanceláře na Praze 5 v blízkosti stanice metra

Benefity

• výuka cizích jazyků, odborná školení, vzdělávací kurzy

• možnost profesního růstu

• příspěvek na stravování, mobilní telefon

• podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivy

nástup možný ihned

Firma: CONTRACTIS, s.r.o.

Kontakt: Andrea ČERVENÁ
Moulíkova 3286/1b
150 00 Praha 5

Telefon: 222999850

Místo práce: Praha 5 - Smíchov

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé